×

100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Aynı Gün Ücretsiz Kargo

MENU
(+90) 850 302 0 323
Pts - Cts: 09:00 - 18:00

Soru & Cevap

İndirimpark neden bu kadar ucuz ?
İnternet pazarındaki rekabeti baz alarak fiyatlarımızı uygun tutmaktayız. Harici alanlarda da satışımız mevcuttur. İndirimli fiyatlar sadece indirimpark.com'a özeldir çünkü uygun fiyatlı ürünleri tüketicimizle sitemiz üzerinde buluşturmak istiyoruz. 
 
Güvenilir bir site mi? Kredi kartımla alışveriş yapabilir miyim ?
İndirimpark, sektörün lider firmaların biri olan 'Shopgez' alt yapısını kullanmaktadır. Kredi kartı güvenliği de  SSL sertifikası ve 3D secure entegrasyonu başta olmak üzere, uluslararası platformda güvenirliği doğrulanmış bir sistem olan 'Iyzico'  tarafından yürütülmektedir. Yani kredi kartınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
 
Siparişim hasarlı geldi, ne yapabilirim ?
Tüm siparişler kontrol edilerek gönderilmektedir. Kargo esnasında hasar gören ürünler olabiliyor, bu sebeple siparişiniz geldiğinde kargo görevlisinin yanında mutlaka açarak kontrol edin. Herhangi bir hasar mevcutsa, hasar tespit tutanağı isteyin ve faturası ile birlikte iade edin.
 
İade & değişim yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?
Teslim aldığınız ürünü hiçbir sebep belirtmeksizin iade edebilir ya da farklı bir ürünle değişimini sağlayabilirsiniz. İade ya da değişim yapmak istediğiniz ürün ve ürünlerin ambalajı açılmamış, hasar görmemiş ve kullanılmamış olması gerekmektedir. Detaylı bilgi için 'SAYFALAR/İade ve iptal prosedürü' kısmına bakınız. 
 
Kargo ücreti neden her defasında farklı çıkıyor ?
Her ürünün boyutları farklı olduğundan dolayı sistem desi hesabı yaparak kargo ücretini oluşturmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile taşıma ücretini minimum seviyede yansıtmaktayız. 100 TL ve üzeri alışverişlerde otomatik olarak kargo ücreti sıfırlanmaktadır. (15 desiye kadar)
 
Siparişim bana ulaşmadan ürün ücreti hesabınıza yatıyor mu ?
Kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde İyzico Korumalı Alışveriş seçeneğini işaretleyerek siparişiniz adresinize ulaşıp siz onay verene kadar İyzico tarafından bloke altında tutulmaktadır.